SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Kamioneten Sprinter 313 CDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Qershor '15
Lloji :
Mercedes Sprinter
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
313.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Spoiler
ID e produktit :
85972
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kamioneten Mercesdes Sprinter 313 CDI, viti 2006. Ne gjendje shume te mire teknike. I ardhur nga Zvicrra, i pa doganuar. posesdon edhe vet ngarkuesen (hypebyn)

Shpendi
044 138 327
Informata rreth publikuesit
sboqolli
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »