SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Caddy 1.9 dizel 1998
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
11 Qershor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
19,985
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1998
ID e produktit :
86040
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Caddy 1.9 dizel 1998 i qlajmrum me daten 10.06.2015 ne gjendje te rregullt, shume i pershtatshem per pune
Informata rreth publikuesit
Jeton
Prishtinë
049553101
Breg Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »