SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL ASTRA 1.7 CDTI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
132,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2013
ID e produktit :
86070
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra hiri metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin Manual
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
ulset sport , tempomat , bordkompjuter , abs , esp , airbag ,
radio CD , dritaret elektrike , mbyllje elektrike , etj .

Për më shumë:
auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=opel-astra-1-7-cdti-3 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »