SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Mercedes A170 Cdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Qershor '15
Lloji :
Mercedes A 170
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
1700.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS
ID e produktit :
86197
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen mercedes a170 disel ne gjendje shum te mir teknike dhe optike,e posa ardhur nga Gjermonia.Doganuar dhe Regjistruar.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sami
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »