SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat CC 2.0 TDI,Automatik-DSG-
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Qershor '15
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
86286
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Passat CC
viti Prodhimit 2009
2.0 TDI highline
DSG automatik
Start/Stop sistem
Auto Hold sistem
auto sport
Parking sistem
Park Pilot
Navi
Klimtronic
Karriget me ngrohje
2 qelsa
Karrige elektrike
Senzor Parkingu (para-mbrapa)
Senzor gomash
Senzor Dritash
Senzor Shiu
Tempomat
Bord kompjuterik
Telekomanda ne timon
4x dritare elektrike
Llaisne krom
12x Airbag
ABS
ESP
Mbyllje qendrore
Dritare elektrike
Pasqyre elektrike
Auto Drita te gjata
4 Goma te reja
Alo Fellga te cc
Regjistrimi i par ne kosov
Liber servisi
.fjala e fundit e cc .per me shum na cont ne tel . 044488170 ose viber 0037744488170
Informata rreth publikuesit
shemi
Prishtinë
044488170
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »