SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 3 1.9 td
Çmimi :
€2,250.00
Kategoria :
Postuar :
14 Qershor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
1992
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik
ID e produktit :
86331
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet golf 3 1.9 TD ne gjendje te shkelqyer posedon rexhistrim 10 muaj goma te reja pasqyra elektronik xhama elektronik ABS nuk eshte i ben ndeshje asnjher
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Reisi
Prishtinë
045575270
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »