SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford focus
Çmimi :
€1,650.00
Kategoria :
Postuar :
13 Qershor '15
Lloji :
Ford Focus
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Viti :
2001
Ekstra :
Immobiliser, CD Player, Xhama Elektrikë
ID e produktit :
86382
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ford esht ne gjendje tmir dogan nuk ka per me shum informata 049 450 176
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Riland
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »