SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet bmw 324 2.4 dizel
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Qershor '15
Lloji :
BMW 324
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1990
Ekstra :
Pasqyra Elektrike, Hidraulik
ID e produktit :
86498
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
1 vit te plot rexhistrim
nr per kontakt : 049 328 354
Informata rreth publikuesit
Mensur
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »