SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Clio
Çmimi :
€11,200.00
Kategoria :
Postuar :
13 Qershor '15
Lloji :
Renault Clio
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
35,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2013
ID e produktit :
86629
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura esht ne gjendje shum te mir mekanike full extra
Informata rreth publikuesit
ISA
Skënderaj
044588123
Skënderaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »