SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Vectra
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
13 Qershor '15
Lloji :
Opel Vectra
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
1991
Ekstra :
ABS, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
86704
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Vectra, viti i prodhimit 1991 ne gjendje te mire,posedon regjistrim 1 vit
Informata rreth publikuesit
Fuli
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »