SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot Partner 2006 hdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Qershor '15
Lloji :
Peugeot Partner
Ngjyra :
Zezë
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
177,000
Motori (kubik) :
2.00
ID e produktit :
86784
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot partner 2.0 hdi e ardhu nga zvicra esht be gjendje shum te mir
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mir Gen
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »