SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen Berlingo me Frigo -20C
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
30 Korrik '15
Lloji :
Citroen Berlingo
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
157,553
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
86852
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Citroen Berlingo i vitit 2005 me sistem te ftohejes deri ne -18C. Eshte ne gjendje shume te mir teknike I çlajmruar me 02.12.2014.
Informata rreth publikuesit
Ardian
Rahovec
0037745770033
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »