SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF 6 TDI 2.0 81 kW 110 PS -09 -09
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Qershor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
232,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Sensor Parkingu
ID e produktit :
86864
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 6 2.0 TDI Pa DOGAN Full Opcione Senzor Parkingu para mrapa. ME tregus ne ekran -park asistent (Mundesim parkimi vet).Klima tronik,Gjamat tronik,Tempomoat,Bortkompjuter,Karrikat gjysëmlekur, Nxemje Karrikave,Komand ne Timon e shum gjera tjera .Wiber 00436764647251 Bujari . Ju lutem ne wiber muj pergjigjem Pas ores 18 ?
Informata rreth publikuesit
erblin
Prishtinë
044105275
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »