SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel zafira
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
15 Qershor '15
Lloji :
Opell
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
1998.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
86880
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes opel zafira 2.0 dti me 7 ulse, klim, air bag, abs, centrall, dritare me rrym, retrevizor me rrum etj. flm per mirkuptim
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Irfan Hazir
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »