SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 T(DI) 161PS
Çmimi :
€5,300.00
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
86901
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Regjistrim deri ne fund te vitit24-10-2002 viti i prodhimitNemer tim personal 96 kw 131ps + chip 30 ps 6 shpejtsi Karigat me nxemjeKarigat recaroI lan dritatShanzer 6 cd me pojaqal fabrikisht Klimtronik Dritat xenon fabrikisht Sahata crome + tbardhMaska GTIServisin e kryer3 qelsa I ardhur nga gjermaniaDritat auto 045544833+38643888989 viber
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
G
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »