SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES KOMBI MERCEDES SPRINTER 313 maxi
Çmimi :
€5,700.00
Kategoria :
Postuar :
16 Qershor '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,730
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio
ID e produktit :
86921
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES KOMBI MERCEDES SPRINTER 313
viti i prodhimit 2001
posedon klim tempomat
mbyllje qendrore
dopell federra
4 goma te reja
gjendja teknike e rregullt
i doganuar
Informata rreth publikuesit
Feim
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »