SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Touran 2,0 TDI 2003
Çmimi :
€5,200.00
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '15
Lloji :
VW TOURAN
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Pasqyra Elektrike, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
86959
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes makinen Touran 2.0 TDI esht ne gjendje te rregullt esht e sapo ardhur nga zvicra gomat e mira


mrena lekur karrikat e para me nxemje

Manual

I ka 7 vende esht i ruajtur shum si mrenda edhe jasht

Gjindemi ne prizren mund tna kontaktoni ne keta numra 049600119 dhe 045656330
Informata rreth publikuesit
Arbër
Prizren
045555672
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »