SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2006 Peugeot 307sw HDi 2.0
Çmimi :
€5,790.00
Kategoria :
Postuar :
5 Prill '16
Lloji :
Peugeot 307
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
216,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
87009
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 307sw viti prodhimit 2006.
Motorrin 2.0 diesel, marshin me 6 shpejtesi manual.
Klimatronik, dy zonal.
Kilometrat i ka te sakta, te garantune me liber servisi, une e kam doganu ne kosove per here te pare 1 viti e gjysme. i ardhur prej Geneve, CH.
Regjitstrim deri me 29.12.2016. KA FULL KASKO
I ka 2 qelesa, mund te vini ta shihni kur te doni. Gjithashtu bejme ndrrim me veture me te vogel.
Me ndrrim ka tjeter cmim.
Viber: +38649578280
Informata rreth publikuesit
Afrim
Viti
+38649578280
Smire [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »