SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Blejme te gjitha llojet e veturave
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Gusht '15
Lloji :
Ligier Automobiles Optima
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
230
Viti :
1999
ID e produktit :
87014
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Blejme te gjitha llojet e veturave qe nuk i perdorni me defekte te aksidentume po ashtu edhe ne gjendje te rregull me qmime te arsyeshme te interesuarit munden me kontaktu edhe permes viberit +38649165835
Informata rreth publikuesit
edi
Mitrovicë
049165835
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »