SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Corsa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '15
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
174,499
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
87023
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel corsa cdti 1.3 eshte e ruajtur

te gjtiha serviset e perunduara,me klim siq mund ta shihni ne foto

guma te veres poashtu te dimrit.
Informata rreth publikuesit
Gentrit
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »