SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel corsa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Qershor '15
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
174,499
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
87064
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel corsa 1.3 dizell cdti viti i prodhimit 23.09.2005 ngjyr hiri metalike e regjistruar deri me 11.03.2016 gjama elektrik, pasqyre elektrike, klim, abes, espe,centrall, airbag,marshi manual 5 shpejtesi km te kaluara 174499 serviset e kryera me rregull goma te reja ver dimer

Nr: tel 044102873 - viber
Informata rreth publikuesit
Labinot
Prishtinë
044102873
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »