SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Vetura Mercedes 250 D
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Qershor '15
Lloji :
Mercedes 250
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
299,000
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
1992
Ekstra :
ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Rregullues Klime
ID e produktit :
87279
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Veturen Mercedes 250 , Viti 1992, 2.5 D , ne gjendje te rregullt, pres bleres serioz..
Informata rreth publikuesit
Osman
Gjilan
+37744293563
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »