SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITEN SKUTER TE RI ME KM 0.0
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Tetor '17
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
87303
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITEN SKUTER TE RI ME KM 0.0


SKUTER 50cc - 650 euro

SKUTER 125cc - 700 euro


Sasia e Limituar.


Contanti Generators sh.p.k
Sllatine e Vogel - Afer Aeroportit
049665777
Informata rreth publikuesit
CONTANTI GENERATORS SH.P.K
Fushë Kosovë
045150300
Sllatine e Vogel - Afer Aeroportit [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »