SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jeep Grand Cheroke
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Qershor '15
Lloji :
Jeep Grand Cherokee
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
145,000
Motori (kubik) :
4.70
Viti :
2000
Ekstra :
Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
87430
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet jeep 4.7 benzin /plin dizne ne gjendje shum te mir
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
049162200
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »