SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf2
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
18 Qershor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,211
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1986
ID e produktit :
87462
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 2 i vitit 1986, motorrin e ka 1.6 të thjesht i vitit 1991-92 3dyersh Golfi është po ky në foto Çmimi i diskutueshem
Numri:044365540
Facebook:medi_bos_13@live.com
Informata rreth publikuesit
Muhamed
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »