SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes BMW
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Qershor '15
Lloji :
BMW 320
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Karrige me Ngrohje, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Sensor Parkingu
ID e produktit :
87473
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW 320 2.0 Diesel automatikProdhimi 2007 Kilometer 220000 Motorin e ri me 45000 te kalu eme Full ExtraDrita ksenona Sensor parkimi para dhe prapaKarriges te lekures me nxemjen Airbag Full muzik Komanda ne timon Esp dhe dts Tempomat Shiber Navigacion Dhe shum opsione Tjera
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gazmend
044449136
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »