SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes mb 100
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Mars '17
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
21,000,000
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
1992
ID e produktit :
87590
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes kombin 2.5 dizell mercedes mb100 ne gjendje te mir teknik kypekun e ka te veshur me alumon regjistrim ska tabelat ja kom derzue +37744129290
viber
Informata rreth publikuesit
Gjemajl
Berlin, Germany
+38649557732
Berlin, Germany [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »