SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes c270
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Gusht '15
Lloji :
Mercedes C 270
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
265,000
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
87617
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen ne gjendje super te regullt. Nuk ka nevoje asnje cent me investu me shume
Nuk eshte ne hipotek, dhe ka servis te plote , liber servisi te detaluar ,si dhe ka dokumentacion per udhetim jasht shtetit.
Gjithje i garazhuar ka qene, pa asnje aksident deri tani. Per 6 vitet e fundit nuk me ka be asnje problem.
Vetura i ka edhe ulset me nxemje dhe kurdisje me ore te caktuar. Klime me dy zona, ESP abs Bord Kompjuter , tempomat si dhe gomat qe i posedon jane te reja , plus ka goma rezerv te dimrit.
Per 6 vitet e fundit ka kaluar 60 000 kilometra.

numri i telefonit
049 80-30-11
Informata rreth publikuesit
Jan
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »