SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes veturen
Çmimi :
€14,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '15
ID e produktit :
87667
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes veturen golf 6 1.6 diesel 2010 manualKaraseria e GTIVetura o shum e rujtne ne gjendje shum te rregullt .Vetura ka drita senon big senon lleda para dhe mbrapa. Navigacion tachVetura ka senzor para mbrapa + auto parking qe parkohet vet .Ulset me nxemje
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
migjen
Prishtinë
044987001
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »