SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Marim Porosi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '15
Lloji :
Ligier Automobiles Optima
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
1
Viti :
2000
ID e produktit :
87675
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Marem porosi per cdo lloj makine te reja apo te vjetra classic ,sport,luxery,familjare,limuzine dhe shum te tjrea ,makina porositen nga gjermania apo vende te tjera te europes.Mos nguroni te blini automjete te cilesise se mire
NUMER KONTAKT: 0665503720
Informata rreth publikuesit
Erikson
Prishtinë
3556655720
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »