SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES KOMBIN OPEL MOVANO
Çmimi :
€2,700.00
Kategoria :
Postuar :
28 Qershor '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1999
ID e produktit :
87686
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kombin OPEL MOVANO viti 1999 dizel motori 2.5.
Qmimi:2700euro
Tel.:049418180
Informata rreth publikuesit
ego.elsa.pr
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »