SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
bmw 525D
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '15
Lloji :
BMW 525D
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
25,242
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1991
Ekstra :
ABS, CD Player, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
87708
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet B.M.W 525 D.Vetura posedon:Klim,abs,air bag,fellne,lekur ,gumat e reja.Vetura eshte ne gjendje te rregullt qmimi sipas marrveshjes.
Informata rreth publikuesit
Sylejman
045 674 506 [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »