SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Corsa 1.2
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Qershor '15
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
87733
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel corsa 1.2 , regjistrim deri ne janar te vitit 2016 , autotmatik
Informata rreth publikuesit
engji_king
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »