SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
smart600 kubik benzin 2002
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Qershor '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Motori (kubik) :
2002.00
ID e produktit :
87738
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
urgjent shitet
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Engjullusha
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »