SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW
Çmimi :
€5,800.00
Kategoria :
Postuar :
22 Qershor '15
Lloji :
BMW 330
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Kabriolet
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
160,000
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Xhama Elektrikë, Karrige Elektrike
ID e produktit :
88035
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw e 46 1.8 benzin 16 vAbsKlim Full ekstra
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Armend
Krujë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »