SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes seat ibiza 1.4 tdi 2003
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
22 Qershor '15
Lloji :
Seat Ibiza
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
88170
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes seat ibeiza 1.4 dti 03 hargjimet shum shuum te vogla posedon klim abs dritaret pasqyret me rrym libren e sirvisimit per me shum kontaktoni ne nr:044812610
Informata rreth publikuesit
Muhedin
prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »