SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes 3.0 tdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Qershor '15
Lloji :
Mercedes 200
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
1982
ID e produktit :
88172
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
mercedes 200 dizel S`KA KURRFAR VREJTJE. GJITHQKA. VEQ SE PO SHIFEN EDHE FOTOGRAFIT. PER ME SHUM INFORMATA : KONTAKTO:044909470
Informata rreth publikuesit
lorenc
Pejë
044909470
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »