SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
volkswagen sharan
Çmimi :
€4,600.00
Kategoria :
Postuar :
23 Qershor '15
Lloji :
Volkswagen Sharan
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
88176
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes vw sharan ne gjendje shum te rregullt,
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nikollë
Prishtinë
044329124
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »