SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz 208
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Qershor '15
Lloji :
Mercedes Tjetër
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
208.00
Viti :
1993
ID e produktit :
88225
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedesi osht shum i rujtun i regjistrum i qlajmrum viti i prodhimit 93 pres bleres serioz. Mundsi ndrrimi me naj gjip
Informata rreth publikuesit
arberi
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »