SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes opel zafira 1.9 CDTI (TI) t kuqe e ardhuar nga Zvicrra pa dogane
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Qershor '15
Lloji :
Opel Zafira
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
88247
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opel zafira 1.9 CDTI (TI) t kuqe e ardhuar nga Zvicrra pa dogane
Full extra

*Viti : 2008
*Ngjyra: Hyri Metalike
* Automatik ( tip tropnik )
*7 ulse
*Fellne ( orgjinal te opel't)
* Navi
* Timon Servo
* Liber servisi
049 412 777
Informata rreth publikuesit
Valon
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »