SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet: Volkswagen Kombi T2
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
23 Qershor '15
ID e produktit :
88254
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Volkswagen Kombi Caravelle T2 1.9 diesel Viti i prodhimit: 1985 Viti i motorit: 1993 1.9 Diesel Posedon 8 Ulse Posedon goma te reja Teknikisht ne gjendje te rregullt Regjistrimi i ka skaduar denim nuk ka.Nuk bej ndrrim dhe nuk diskutoj ne qmim Nr.tel. 044 198 418 dhe 049 198 418 Enveri Vushtrri Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Trimi
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »