SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 4 KARAVAN
Çmimi :
€4,700.00
Kategoria :
Postuar :
23 Qershor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250
Ekstra :
ABS, CD Player, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
88258
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 4 eshte ne gjendje te Rregullt 1vit regjistrim RKS shum sene ekstra si : Fellne , Drita xenon , karriga me nxemje , kamer Mbrapa . Etj
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardian
Mitrovicë
049326916
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »