SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet kombi vw t4 Dizell 11muaj regjistrim. wiber +38649443711
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Qershor '15
Lloji :
Volkswagen/VW T4
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
1900
ID e produktit :
88266
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kombi vw t4 1.9 Dizell 11 muaj regjistrim. Wiber +38649443711
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Filloreta
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »