SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 3 Turbo Dizel
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Qershor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Vjollcë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
197,423
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1993
Ekstra :
Xhama Elektrikë
ID e produktit :
88306
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Kerrin Golf 3 Turbo Dizel viti 1993 Sipas marreveshjes
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
valmir
Drenas
045591026
Drenas [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »