SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mitsubishi Galant 2.0 16v 4x4 Benzin/Plin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht '15
Lloji :
Mitsubishi Galant
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
302,224
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1991
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Child Locks, DVD Player, Karrige Elektrike
ID e produktit :
88464
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
"Fellne 15" me Goma të Veres dhe Fellne të thjeshta me Goma
*Shiber
*Tempomat
"4x4
*Karrikat dhe Pasqyret me nxemje
*Muzikë 1000 W
*Sigurim deri në Tetor / 2015

Kontakti :
Tel&Viber : +377 44 703 980
e-mail : aarlindii@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Arlind
Gjilan
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »