SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Corsa - 2008
Çmimi :
€5,900.00
Kategoria :
Postuar :
26 Qershor '15
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Viti :
2008
ID e produktit :
88487
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Opel #Corsa - 2008

Opel corsa 1.3 CDTI motorr me hargjime shume te vogla
Viti i prodhimit:2007 model 2008
I regjitruar RKS edhe 4 muje
Vetura posedon servisin e kryer komplet ulje filtera
Poashtu posedoj librat e servisit
Km te kaluara 168 mije ta garantuara me libra servisi mund ta vertetoni
Ne gjendje ekstra te mire

VETURA POSEDON:
*Klime ne funksion
*Airbag
*ABS
*Mbyllje qendrore
*Mbyllje me Komand
*Sistem te telefonit
*2 QELSA fabrikisht
*Gjamat elektronike
*Pasqyret elektronike
*Enterier ISOFIX
*Timon servo
*5+ R shpejtesi
*4 gomat e reja te veres posa te vendosura
*KM te sakta
*Libra servisi

Vetura eshte ne gjendje ekstra te mire
Punon shume mire
I mirembajtun ne enterier dhe ne pamjen e jashtme
Veture komplet e servisuar me gjendje shume te mire teknike
Vozitje shume te mire dhe shume ekonomik
Nuk eshte ne garancione bankare dhe perkthimi behet menjehere

Fuel consumption (economy) - Qytet 5.8 l/100 km.
Fuel consumption (economy) - Rruge e hapur 3.9 l/100 km.
Fuel consumption (economy) - kombinim 4.6 l/100 km.

QMIMI: 5900 €

KONTAKTO NE : 044-922-633-----044-240-801- viber 37744922633

GJENDEMI TEK POSTA E VOGEL-BREGU I DIELLIT
Informata rreth publikuesit
Audi
Prishtinë
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »