SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Clio 1.5 dCi Grandtour 2009 - 128000km
Çmimi :
€3,900.00
Kategoria :
Postuar :
25 Qershor '15
Lloji :
Renault Clio
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
128,000
Motori (kubik) :
1500.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS
ID e produktit :
88756
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault Clio 1.5 dCi Grandtour Viti i prodhimit 2009Km: 128000 (te garantuara me Liber te Servisit)Kontrolle teknike valide (per Zvicer)Goma te Veres me Disqe te Aluminit si dhe te Dimrit me Disqe te Metalit!Vetura gjindet ne Gjilan dhe mund te blihet nga 20.Korriku 2015Per me shume informata kontaktoni Artanin 045553441 apo permes Viber 0041799501439Çmimi 3900.- € apo i doganuar 5500.- €
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nderim
0041799501439
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »