SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vetura opel astra gtc
Çmimi :
€6,200.00
Kategoria :
Postuar :
26 Qershor '15
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike
ID e produktit :
88781
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen opel astra GTC cupe viti i prodhimit 2007 ne gjendje shum te mir i regjistruas vetura posedon klima air bag senzora mrapa tempomat navigator goma te reja i ardhur nga zvicra me liber te servisit me te gjitha.
Informata rreth publikuesit
bujar
Prishtinë
044291639
dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »