SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Alfa Romeo 156 1.9 jtd -01
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Qershor '15
Lloji :
Alfa Romeo 156
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
88792
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Alfa Romeo 156 1.9 jtd ne gjendje shum te mire shume pak e perdorme ne shqiperi.
Gomat pothuajse te reja...ska asnje difekt si nga pjeset xhenerike dhe motorrike. Me letra te rregullta deri ne fund te janarit 2016.. Te interesuarit te kontaktojn

MAKINA NDODHET NE TIRANE
Informata rreth publikuesit
olsi
Prishtinë
+355692199972
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »