SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 3 , 6 muaj regjistrim
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
26 Qershor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1992
ID e produktit :
88817
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 3
Dizel
6 muaj regjistrim
1992

044107442
049204582
Informata rreth publikuesit
agim
Drenoc [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »